خرید پنکه

پنکه رومیزی بدون پره پارس خزر

Pars Khazar Fanجزییات کالا

مشخصات کلی:

  • ریموت کنترل خیر

  • توان مصرفی 40 وات

  • قابلیت تنظیم ارتفاع خیر

  • تایمر خیر

  • سایر مشخصات دیمر تنظیم شدت باد خروجی، قابلیت چرخش به سمت چپ و راست، قابلیت تنظیم زاویه رینگ (به صورت دستی)، دارای جریان خروجی کاملا یکنواخت، ایمنی بسیار بالا، سهولت در تمیز نمودن، بسیار زیبا و شیک

در اکتبر سال 2009، شرکت الکترونیکی James Dyson، که به خاطر تولید جاروبرقی مشهور است، وسیله جدیدی را به بازار عرضه کرد که  Dyson Air Multiplier نام داشت. این وسیله فن و پنکه ای با ویژگی‌های غیر معمول بود: این پنکه هیچ تیغه و پره قابل مشاهده‌ای نداشت، به نظر مثل لوله دایره شکل نصب شده روی یک پایه می‌آمد. عمق لوله ها کم و فقط در حدود چند اینچ بود.

پنکه بدون پره چگونه کار می کند

با نگاهی به این وسیله، شما انتظار ندارید که نسیم تولید شده از این دایره برایتان قابل احساس باشد. هیچ حرکت قابل مشاهده‌ای وجود ندارد. ولی وقتی پنکه روشن می‌شود، شما احساس می‌کنید که باد از این لوله‌ها دمیده می‌شود. چطور کار می‌کند؟ یک لوله دایره‌ای شکل باز چگونه می‌تواند هوا را مانند نسیم بدون هیچ پره‌ای بدمد؟

همانطور که ممکن است تصور کنید، چند اصول علمی در این قسمت وجود دارد. یک عامل الکتریکی هم وجود دارد. اگر چه این لوله هیچ تیغه‌ای درونش ندارد، اما پایه فن دارای یک موتور الکتریکی است که هوا را می‌گیرد و لوله‌ها از این هوا تغذیه می‌شوند. این هوا درون لوله جریان می‌یابد تا جایی که به شکافی که در سمتی از لوله وجود دارد می‌رسد. این جریان هوای خارج شده از این شکاف همان نسیمی است که اگر جلوی آن قرار داشته باشید احساس خواهید کرد.

طبق گفته‌های دیسون، نسیم تولید شده بوسیله این دستگاه بسیار سازگارتر و ثابت‌تر از هوایی است که توسط پنکه‌های استاندارد پره‌دار تولید می‌شود. اگر چه پره‌ها و تیغه‌های قابل گردش ندارد، ولی نسیم تولید شده توسط فن بصورت تند بادهای ضعیف و کوتاه به شما ضربه نمی‌زند.
 

به گفته طراح و سازنده پنکه بدون پره، این دستگاه 15 برابر بیشتر از پنکه های معمولی کارآیی دارد.

خرید پنکه خرید پنکه رومیزی بدون پره پارس خزر,قیمت پنکه رومیزی بدون پره پارس خزر,خرید Pars Khazar Fan,خرید پستی پنکه رومیزی بدون پره پارس خزر,خرید اینترنتی پنکه رومیزی بدون پره پارس خزر,مشخصات Pars Khazar Fanنظرات شما


    تا کنون نظری برای این کالا ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
  • نام من:
  • ایمیل من:
  • نظر من: