خرید فلاسک ژاپن

فلاسک 1لیتر زوجیروشی فایبر ژاپن

Zojirushi Vacuum Flask 1L AG-KB10جزییات کالا

مشخصات کلی: فلاسک زوجیروشی فایبر ژاپن اصل با طراحی زیبا و کیفیت عالی

زوجیروشی در زبان ژاپنی یعنی فیل نشان (زو: فیل – جی روشی: نشانه). در ایران از سالهای بسیار دور این برند را بنام فیل نشان می شناسند و معروفترین مارک فلاسک در ایران می باشد. این فلاسک ها از لحاظ زیبایی و کیفیت بی نظیرند.
شما حتماً با برند زوجیروشی آشنایی کافی دارید و می دانید که از دیرباز شرکت ژاپنی Zojirushi (فیل نشان) تولیدکننده برتری است که ایرانیان مشتریان خاص محصولات آن هستند. این شرکت سازنده انواع فلاسک های سرپیچ و دکمه ای در سایزهای متفاوت در طرح ها و رنگ های متنوع می باشد که موفق به جذب سلیقه های مختلف گردیده است.
این فلاسک دارای روکش فایبر و عایق شیشه ای است که شیشه آن ساخت شرکت Diamond ژاپن می باشد که قبل از سال 1950.م فعالیت خود را آغاز نموده است و از کیفیت بالایی برخوردار است. این شیشه قابلیت نگهداری مایعات گرم را به مدت حداقل 24ساعت و مایعات سرد حداقل 48ساعت دارد. 
این فلاسک به علت دارا بودن روکش فایبر از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است و کیفیت و دوام آن بی نظیر است.

* نحوه تشخیص شیشه ژاپن اصل از تقلبی: 
- شیشه اصل دارای سه خال در کف می باشد که از بیرون هم قابل مشاهده است.
- داخل شیشه رنگ زرد طلایی است.
- در قسمت خارجی شیشه اصل تعدادی چین خوردگی وجود دارد.
* توجه داشته باشید که سه ویژگی فوق مکمل هم هستند.

خرید فلاسک ژاپن خرید فلاسک 1لیتر زوجیروشی فایبر ژاپن,قیمت فلاسک 1لیتر زوجیروشی فایبر ژاپن,خرید Zojirushi Vacuum Flask 1L AG-KB10,خرید پستی فلاسک 1لیتر زوجیروشی فایبر ژاپن,خرید اینترنتی فلاسک 1لیتر زوجیروشی فایبر ژاپن,مشخصات Zojirushi Vacuum Flask 1L AG-KB10


کالا های مشابه


نظرات شما


    تا کنون نظری برای این کالا ثبت نشده است. شما اولین نظر را ثبت کنید.
  • نام من:
  • ایمیل من:
  • نظر من: